Rajd wojewódzki Młodzież na ratunek.

31-07-2014 13:25:48

Rajd wojewódzki „Młodzież na ratunek”

Zapraszamy chętne drużyny z terenu województwa kujawsko-pomorskiego do udziału w Rajdzie Wojewódzkim „Młodzież na ratunek”.

Rajd odbędzie się 20 września 2014 roku w miejscowości będącej siedzibą naszej jednostki. Trasa rajdu, na której rozmieszczone będą punkty z zadaniami do wykonania wynosiła będzie około 8 kilometrów. Podczas jej pokonywania zawodnicy będą musieli zmierzyć się z własnymi słabościami, udzielić pierwszej pomocy poszkodowanym w zdarzeniu drogowym, wykonać ćwiczenie przeciwpożarowe, przetransportować rannego, wykazać się wiedzą z pierwszej pomocy oraz wykonać wiele innych zadań, które opisane są w załączonych plikach.

BIULETYN INFORMACYJNY

OPIS ZADAŃ

KARTA ZGŁOSZENIOWA DRUŻYNY

By wziąć udział w rajdzie należy pokryć tylko koszty dojazdu. Dla najlepszych drużyn przewidziane są nagrody i puchary. Wszyscy uczestnicy otrzymają ciepłe posiłki. Więcej informacji w załączonym biuletynie informacyjnym i pod numerem telefonu: 693952225.

Impreza organizowana jest przy współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej, Marszałkiem Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Starostwem Powiatowym w Golubiu-Dobrzyniu oraz Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu. Partnerami w realizacji zadania są Zarząd Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Toruniu oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Golubiu-Dobrzyniu.

Prawa autorskie zastrzeżone ©